Atrakcje dla dzieci

Do Rzeszowa bez wątpienia warto przyjechać wraz z całą rodziną, bowiem znajdzie się tutaj całe mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

W Rzeszowie z powodzeniem możemy zorganizować czas naszym dzieciom. Miłośnikom historii czy nowinek technicznych polecamy tutejsze muzea – Muzeum Techniki i Militariów, Muzeum Etnograficzne, a nawet Muzeum Lalek i Dobranocek. Warto zaznaczyć, iż Muzeum Lalek Teatralnych to zasługa rzeszowskiego Teatru maska, proponującego cały szereg najciekawszych bajek i spektakli edukacyjnych oraz profilaktycznych dla dzieci w każdym wieku. Ten profesjonalny dziś teatr lalkowy powstał już w roku 1953 w Jarosławiu, pierwotnie pod nazwą Teatr Lalki i Aktora „Kacperek”, będącego wtedy teatrem objazdowym, występujących w okolicznych szkołach i domach kultury. Obecnie Teatr Maska gości niemalże we wszystkich zakątkach Europy oraz na festiwalach teatralnych w całej Polsce.

W Rzeszowie z powodzeniem możemy wybrać się również na dobry film. W mieście funkcjonuje kilka kin, z których bez wątpienia najpopularniejszym jest Multikino oraz Helios, wyposażony w najnowszą technologię kina trójwymiarowego. Proponujemy zatem wszystkim miłośnikom kinematografii, dorosłym i dzieciom wyjście na film, który będziemy mogli oglądać w jakości 3D w jednej z czterech wygodnych sal.

Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu miejsce przeznaczone specjalnie dla dzieci – rzeszowski Figoland oraz Fantazja. Centrum zabaw Figoland mieści się przy ulicy Rejtana i oprócz świetnej zabawy oferuje również opiekę nad dziećmi prowadzoną przez profesjonalistów.

Fantazja to z kolei ogromny, prawie kilometrowy plac zabaw dla najmłodszych, który znajduje się w rzeszowskiej hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu, w centrum miasta. Fantazja posiada również swoje dwie filie z salami w rzeszowskich galeriach handlowych – w „Millenium Hall” oraz w galerii „Nowy Świat”. Nasze pociechy z powodzeniem będą mogły bezpiecznie pobawić się tutaj w labiryntach z rur, na zjeżdżalniach, w sali luster lub w basenie z piłeczkami. To jednak nie wszystkie propozycje rzeszowskiej Fantazji – najmłodsi znajdą tutaj również wszelkiego rodzaju zabawki czy pojazdy. Rodzice natomiast mogą tu spokojnie odpocząć w kameralnej kawiarence.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 13157 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/atrakcje-dla-dzieci/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [in in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435