Udany Sylwester w Rzeszowie

Jak już z pewnością Państwo wiecie po lekturze naszego serwisu, stolica Podkarpacia, Rzeszów, to miasto niezwykle urokliwe i pełne atrakcji nie tylko latem, ale również zimą.

Warto więc przyjechać tutaj na święta Bożego Narodzenia lub z okazji Sylwestra. Z powodzeniem możemy tu świętować nadejście Nowego Roku wraz z całą rodziną i dziećmi, znajomymi i przyjaciółmi bądź tylko we dwójkę – w romantycznej i kameralnej atmosferze. W Rzeszowie nie brak bowiem sylwestrowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W niniejszym artykule podpowiemy zatem Państwu, gdzie najlepiej spędzić szampańskiego i hucznego Sylwestra w stolicy województwa Podkarpackiego.

Ciekawym pomysłem na spędzenie Sylwestra w Rzeszowie z pewnością okaże się udział w plenerowych imprezach i koncertach, organizowanych z tej okazji na miejskim Rynku. Rok rocznie ustawia się tutaj przestronną i nowoczesną scenę, na której prezentują się nie tylko lokalni artyści, ale również gwiazdy dużego formatu. Punktualnie o północy mieszkańcy i turyści mogą też podziwiać zapierające dech w piersiach pokazy fajerwerków, rozbłyskujących nad rzeszowskim niebem.

Z okazji Sylwestra warto także udać się do którejś z rzeszowskich restauracji, pubu lub klubu. Również tutejsze dyskoteki cieszą się ogromnym powodzeniem wśród amatorów imprez tanecznych trwających zazwyczaj do białego rana. Organizatorzy klubowych Sylwestrów często oferują swoim gościom również możliwość skorzystania z ciekawych koncertów, imprez czy integracyjnego karaoke. Zabawy w dyskotekach i pubach cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród studentów, jednakże również turyści chętnie bawią się w przyjaznej, klimatycznej atmosferze tutejszych klubów.

Wystawne bale sylwestrowe odbywają się w Rzeszowie zazwyczaj w hotelach, na przykład w okolicach Rynku czy w ścisłym centrum miasta. Nierzadko wydarzenia takie uświetniają kameralne koncerty, występy znanych artystów czy happeningi i wystawy. Warto jednakże pamiętać, iż sylwestrowa impreza w hotelu będzie wymagała od uczestników odpowiedniego stroju – balowej, wieczorowej kreacji oraz stylowego, eleganckiego garnituru.

Niezapomnianego Sylwestra z pewnością spędzicie Państwo również w okolicach Rzeszowa. Przykładowo, możecie udać się do pobliskiego Łańcuta lub Leżajska, by w tamtejszym zamku lub browarze uczestniczyć w szalonej zabawie, trwającej do białego rana.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 13581 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/udany-sylwester-w-rzeszowie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/151.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown' in /home/xsv/public_html/151.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435